2016 NADCHODZI :)

10:51 Cinnamon Home 4 Comments


Uwielbiam ten międzyświąteczny czas. Nic wtedy nie musimy, nigdzie się nie spieszymy, a zapasy w lodówce pozwalają odetchnąć  trochę od codziennych obowiązków ;)

Lubię wtedy usiąść sobie w ciszy, w balasku choinkowych lampek i powspominać mijający już rok, dokonać pewnych podsumowań, zrobić małe plany na rok kolejny.


Dla mnie rok 2015 był z całą pewnością wyjątkowy.
Dostarczył wielu emocji, wzruszeń, ale też i chwil niepokoju czy niepewności,  które jednak z perspektywy czasu wydają się maleńkimi epizodami w porównaniu do ogromu szczęścia, jakiego zaznaliśmy. Nie da się ukryć, że ten rok był wyjątkowy głównie z powodu pojawienia się na tym świecie naszego syna. Aż trudno uwierzyć, że to już prawie rok...

Ale były też inne powody do zadowolenia: udane wakacje, kilka podróży bliższych i dalszych czy długo wyczekiwany remont łazienki :)


Jaki będzie nadchodzący rok?
 Tego nikt nie wie, ale mam nadzieję, że nie gorszy od mijającego. Mamy już jakieś małe plany, ale co z nich wyjdzie, to dopiero się okaże. Ja osobiście mam w sumie tylko dwa życzenia na kolejny rok: przede wszystkim, aby nie opuszczało nas zdrowie, a drugie... żeby w końcu przespać całą noc ;p

A czego życzyć Wam, moi Drodzy?
Chyba przede wszystkim właśnie zdrowia, bo bez niego nic się nie liczy.
Życzę Wam również spełnienia marzeń, głów pełnych pomysłów i czasu na ich zrealizowanie,
życzę uśmiechu na co dzień, radości z każdego nowego dnia :)


Tymi słowami żegnam się z Wami w tym roku. Nie ukrywam, że w ostatnim czasie chciałam bywać tu częściej, ale jednak rodzina wygrała ;)

Aaa i jeszcze jedno - z całego serca dziękuję Wam, że byliście tu przez cały ubiegły rok. Doceniam to bardzo. Nieraz miałam wątpliwości, czy prowadzenie tego bloga ma sens, ale potem otrzymywałam ciepłe słowa z Waszej strony i te myśli gdzieś uciekały. Dlatego mam nadzieję, że będziecie tu ze mną i w roku kolejnym.

:)


4 komentarze :

 1. Życzę Ci z całego serca, by Nowy przyniósł jeszcze więcej lepszego. By spełniły się wszystkie Twoje marzenia. Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
  Ściskam, Marta :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najwspanialszego w nowym roku! Usciski!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego :) Widzę, że nie tylko ja miewam wątpliwości jeśli chodzi o sens prowadzenia bloga i nie tylko ja życzenie przespania całej nocy :D Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń