PROBLEMATYCZNY KĄCIK

10:04 Cinnamon Home 12 Comments


 Męczy mnie. Oj męczy od dawna ten kącik, nasza mała galeria zdjęć ze wspólnych podróży. 
Początkowo pomysł był taki, że ściana miała być sukcesywnie, z biegiem lat, zapełniana zdjęciami. 
Gdy jednak okazało się, że w szafkach kuchennych zaczyna brakować miejsca na wszelkiego rodzaju przybory, trzeba było znaleźć jakieś rozwiązanie. I tak wpadłam na pomysł, by kupić jakąś używaną komódkę, która stanęłaby sobie w kąciku i pomieściła mniej używane naczynia. Szybko znalazłam coś taniego i odpowiadającego nam pod względem wymiarów w internecie. Na pierwszy rzut oka nieciekawa komódka, pokryta popularną swego czasu, brązową okleiną. Oczywiście trzeba ją było nieco "stuningować". I tak 31 grudnia, kiedy inni przygotowywali się do sylwestrowego szaleństwa, ja z wielkim brzuchem, w 9 miesiącu ciąży, szalałam sobie z farbą i pędzelkiem. 

 Wówczas, efekt końcowy mnie zadowolił. Szafka stanęła sobie w kąciku
Teraz jednak kącik ten zaczyna mnie nieco niepokoić. Jakiś taki niedokończony się wydaje. Coś mi w nim przeszkadza... 
Hmm.. kolory! Tak, to one mi przeszkadzają...! I najchętniej wszystkie zdjęcia zamieniłabym czarno-białymi, no ale, jak tu potem wspominać lazurowe wybrzeże, gdy ono jakieś takie szare... ;)?

Zatem kolory zostają.  Zdjęcia z ubiegłorocznej wycieczki czekają na zawieszenie, a tu kolejna się zbliża. Ech... Po powrocie przybędzie więc kilka nowych ramek, tym razem czarnych. Może to nieco pomoże na tą "nijakoś" naszego kącika. 
Myślę też, aby jakoś podrasować komódkę. Ale sama jeszcze nie wiem do końca jak...
:)
Może Wy macie pomysł na ten kącik?12 komentarzy :

 1. Może fajnie wyglądałaby atrapa kominka w tym kąciku? co ty na to?
  milutkiego dnia kochana:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komódka musi zostać, bo nie pomieszczę się z moim kuchennym "osprzętem" :)
   pozdrawiam!

   Usuń
 2. Kup ramki w wielu kształtach, to robi fajne wrażenie. Zdjęcia z wakacji nad komodą, to może połóż tam fajną latarenkę? Dekoracja ze sznura?

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo przytulny kącik. Jeśli potrzebujesz mocniejszego akcentu, to zmień ramki, w których są zdjęcia. Biały zamień na ciemniejszy i od razu poczujesz różnicę :)) Myślę, że to sporo zmieni.
  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie też tak myślę, żeby dodać czarne ramki :)

   Usuń
 4. Wkomponowanie ramek o różnych kształtach i kolorach oraz ułożenie ich w pozornym porządku może zdziałać cuda! :) Komoda jest przepiękna! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Choć mi w niej czegoś brakuje... ;)

   Usuń
 5. Ja też bym pokombinowała z wielkością ramek, albo te które są bardziej je razem zebrac "do kupy" ;) Może jakiś dekor gdzieś wpasowac :) I na komódce też bym coś postawiła :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno pomyślę, aby wkomponować czarne ramki. Co do ich nowego rozmieszczenia, to może być problem, bo ściana i tak już wygląda jak ser szwajcarski ;)

   Usuń
 6. właśnie szykuję się do zrobienia u siebie takiej "galerii zdjęć" planuje zdjęcia w różnych ramkach-białych ale w fantazyjnych ramach:) pozbierałam już wiele kształtów i faktur...myślę że to może zrobić fajny efekt:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Patrząc na ilość zdjęć, może lepiej byłoby zastosować ramki, które mieszczą w sobie kilka fotografii, zaoszczędziłoby się trochę miejsca na ścianie. A co do kolorów - można coś ze sobą połączyć, najlepiej jasnego z ciemnym.

  OdpowiedzUsuń