CZAS PRZERWAĆ MILCZENIE

13:33 Cinnamon Home 12 CommentsO pewnym marzeniu.
Myśl ta kiełkowała już od dawna w naszych głowach. Choć początkowo, dokładnie nie wiedzieliśmy, co to za myśl i o co tak naprawdę nam chodzi. Czegoś pragnęliśmy, ale nie potrafiliśmy tego nazwać. 
Była w nas jakaś taka niesprecyzowana dokładniej potrzeba zmiany. Ech, a gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać gdzieś? Zamieszkać w jakiejś chatce, z dala od...no właśnie, od czego? Od ludzi? Miasta? Sztuczności? Obłudy? Pogoni...? Chyba po trochu od tego wszystkiego. Wiedzieliśmy jednak, że to tylko marzenie, no bo jak to tak...zostawić wszystko i wszystkich...?

A teraz o pewnym przypadku.
Zaczęło się wszystko w pewien sierpniowy dzień. Przez przypadek lub też zrządzenie losu, jak kto woli, znaleźliśmy się w miejscu, w którym byli również i nasi przyjaciele. Podzielili się z nami nowiną - kupują działkę, będą budować dom. Jeszcze tego samego wieczoru wspólnie pojechaliśmy, by zobaczyć, gdzież to oni się wyprowadzą. "Kurcze, naprawdę tu ładnie", pomyślałam. Ale zaraz potem było "mnie by się nie chciało, tyle pracy, wyrzeczeń...".  Oszczędzę Wam opisu tego, co działo się w naszych głowach przez następny tydzień. Powiem tylko, że jeśli wszystko dobrze się ułoży, to przyszłoroczne Święta spędzimy we własnym domu. A moja sąsiadka z czasów dzieciństwa... znowu będzie moją sąsiadką ;) Dlatego zniknęłam. Inne sprawy zaprzątały moją głowę i na bloga już nie starczało czasu, a niekiedy po prostu sił. Ale teraz wracam i mam zamiar znów pisać regularnie :)12 komentarzy :

 1. Super! Gratuluję :) Świetnie, że sąsiadka z dzieciństwa znowu będzie twoją sąsiadką, to jest raczej rzadkie :) Życzę powodzenia i dużo siły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie! Fakt, fajnie mieć takich sąsiadów :)

   Usuń
 2. Wow, no to się porobiło! Uprzejmie zazdraszczam! :) Uściski!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla Was!!! Trzymam bardzo mocno kciuki za wszystko!!!!
  ściskam

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję podjętej decyzji i życzę, by wszystko szło miło i przyjemnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No proszę, proszę, jakie zmiany :-) Jeśli właśnie o tym marzycie, mocno będę trzymać kciuki za cały projekt :-) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Super,że tak się sprawy potoczyły! Powodzenia!:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzymam kciuki i życzę spełnienia marzeń:)

  OdpowiedzUsuń