NEW YORK, NEW YORK...

12:55 Cinnamon Home 8 Comments


Co rok o tej samej porze powraca jak bumerang... 
Gdy coraz szybciej zapada zmrok, gdy na dworze szaro i ponuro, a jedyną plamą koloru stają się żółte i czerwone liście, mam ochotę zakopać się w ciepłym kocu z kubkiem gorącego kakao i obejrzeć film.
A jaki? Co roku ten sam - "Masz wiadomość". Ok, wiem, może nie jest to zbyt ambitne kino, ale może nie zawsze trzeba być bardzo ambitnym i po prostu pozwolić sobie na chwilę odprężenia?
 A dlaczego akurat ten film? Głównie z jednego powodu - bo jego akcja rozgrywa się na Manhattanie.
Tak więc, gdy liście coraz bardziej opadają z drzew, a ulice coraz częściej spowija gęsta mgła, marzy mi się Nowy York i jesienny spacer po pięknym Central Parku.

Wiem, że moje marzenie kiedyś się spełni :)

A dzisiaj garść inspiracji - w sieci jest mnóstwo świetnych grafik, plakatów i fotografii. 
W naszej łazience cały czas czeka puste miejsce na ścianie na zagospodarowanie. Początkowo miały tam zawisnąć zdjęcia lub plakaty z NYC. Później pomyślałam, że może lepiej jakieś typografie. Dzisiaj, przeglądając sieć, pomysł powrócił, jednak w nieco innej wersji - spróbuję stworzyć takie plakaty samodzielnie :) (tylko pewnie trochę to potrwa, bo ostatnio czasu u mnie, jak na lekarstwo...)i jeszcze fotografie: 


źródło wszystkich zdjęć: Pinterest

8 komentarzy :

 1. Życzę Ci kochana, abyś kiedyś zwiedzają to miasto. Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 2. i mi się marzy Nowy York...Oby i Tobie i mnie marzenie się spełniło! A póki należy podziwiać piękne fotografie i grafiki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okazuje się, że znowu mamy ze sobą coś wspólnego ;)

   Usuń
 3. Podzielam Twoje marzenie... nawet nie masz pojęcia, jak bardzo mnie ciągnie do NY. Ach... Trzymam kciuki za spełnienie naszych marzeń! :)

  OdpowiedzUsuń